Mes gaminame puikius bičių avilius

BEEHIVE.LT įkūrėme todėl, kad mylime bites.

Aistra bitininkystei ir nuolatinis ieškojimas geresnio, praktiškesnio, gražesnio ar pigesnio avilio suteikė ne vien tik džiaugsmo, bet ir begalę nusivylimų. Susidarė įspūdis, kad kiek bitininkų – tiek ir nuomonių…

Tada pradėjome daryti bitininkų apklausas, konspektuoti rekomendacijas, įsiklausyti į bitininkaujančių poreikius, gilintis į jų savadarbius patobulinimus, ir visa tai analizuoti – kad pritaikyti būsimų avilių gamyboje. Viską išanalizavę ir suskirstę bitininkus pagal bitininkavimo patirtį, laikomų šeimų skaičių ir pagal meilę bitėms – supratome kad ne butinai sudetinga avilio konstrukcija yra pati patikimiausia, kad kaip įprasta manyti, kai kurie standartiniai avilio atributai nenaudojami praktikoje ir kad niekam nežinomo miško glūdomoje gyvenančio seno bitininko įžvalgos vertos Nobelio premijos.

Taip atsirado Jūsų pačių sukurti BEEHIVE.LT aviliai.

Nuolat tobuliname

"Mano senelis taip kalė avilius, mano tėvas taip kalė avilius, taip kalu ir aš" - NE! Neturime šaknų nei bitininkystėje, nei avilių gamyboje, todėl remiames ne tik laiko patikrintomis praktikomis, bet ir atviri ir imlūs naujovėms. Reguliariai susitikinėjame su bičiuliais, įsiklausome į jų patarimus ir pasitvirtinusius patobulinimus įdiegiame praktikoje. Todėl BEEHIVE.LT aviliai nuolat tobulinami ir pritaikyti šių dienų bitininkystei.

Dirbame su meile

BEEHIVE.LT bičių aviliai ne tokie idealūs kaip masiškai "štampuojamos" plastikinės dėžės - kiekvienas BEEHIVE.LT avilys yra savotiškai individualus. Aviliai yra rankų darbo, suprantama lentas pjauname "kreizu", o vinis aviliams perkame parduotuvėje. Kiekvienas pagamintas avilys nuodugniai apžiūrimas ir apčiupinėjamas ne po vieną kartą, kad bitutės galėtų įsikurti nepriekaištingos kokybės namuose.

Visada laiku

Svarbu ne tik kad bičių aviliai būtų šiuolaikiški, bet ir kad būtų pagaminti laiku. Suprantame kad viskas bitininkystėje vyksta savu laiku ir "grandinine reakcija", kad net ir vienos dienos vėlavimas gali pridaryti didžiulių nuostolių. Žinome kad jaunos bičių šeimelės nepalauks vėluojančio avilio. Todėl mes visada atsižvelgiame į realias galimybes ir avilius pagaminame sutartu laiku arba anksčiau.

Arūnas
arunas@beehive.lt
Rūta
ruta@beehive.lt
Ieškote
darbo?
Įkelkite CV!